Apstiprināšanas kritēriji

Dažreiz dzīvē ir brīži, kad Jums ir absolūti nepieciešama lielāka naudas summa, un Jūs jau esat izmēģinājuši visas Jums pieejamās finanšu iespējas. Jūs esat mēģinājuši lūgt naudu no draugiem vai ģimenes, un pat pārdot dažas mantas, bet Jums tāpat pietrūkst nepieciešamo finanšu līdzekļu. Pēc visu iespējamo alternatīvu izmēģināšanas, ātrais kredīts var būt labākais aizstājējs ātras naudas iegūšanai. Tomēr šādas iespējas jāizvēlas tikai sliktākajā gadījumā, ja nav citu iespēju. Ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, kas piešķir naudu gandrīz uzreiz un kam nav nepieciešamas daudzas formalitātes.

Katram aizņēmējam ir jāizpilda noteikti kritēriji, lai saņemtu kredītu:

  • aizņēmējam ir jābūt LR valsts pilsonim vai nepilsonim.
  • aizņēmēja vecumam ir jābūt 18 un vairāk gadiem.
  • aizņēmējam ir nepieciešami ikmēneša ienākumi.
  • aizņēmējam ir nepieciešams aktīvs bankas konts jebkurā bankā.
  • aizņēmējam ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs.

Apstiprināšanas procedūra: Šeit finanšu ekspertu kompānijas izpēta visu aizņēmēja sniegto informāciju pieteikumā un pārbauda informāciju. Ja sniegtā informācija ir patiesa, kredīta pieteikums ir pieņemts un apstiprināts .Arī aizņēmējs tiek par to nekavējoties informēts. Pēc tam piešķirtā kredīta summa tiek ieskaitīta aizņēmēja kontā, ko viņš/viņa var izmantot, lai izpildītu jebkuru finanšu vajadzību.

Aizdevēji apstrādā pieteikumu dažu sekunžu laikā un pēc tam, ja aizņēmējs atbilst aizdevēja prasībām, kredīts tiek apstiprināts un līdzekļi tiek ieskaitīti tieši aizņēmēja kontā ļoti īsā laikā. Ātrie kredīti ir pieejami bez ķīlas. Ja aizņēmējs nevar norunātajā dienā pilnībā atmaksāt kredītu, kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt. Tāpēc, ar ātrajiem kredītiem, ikviens var ātri un ērti pārvarēt dažāda veida finanšu problēmas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: