Azartspēles

Runājot par azartspēļu asociāciju un tādām loterijām kā pokers, Latvijā jau gandrīz divus gadus ar likumu ir aizliegts. Azartspēļu asociācija no tā neguva nekādu peļņu un par cik šīs te pokera spēļu kompānijas nevēlās maksāt Latvijas azartspēļu nejēdzīgi lielo naudas summu, kas tiek pieprasīta, lai legāli spēlētu online pokeru Latvijā, tad daudziem spēlētājiem tagad to nākas darīt paslepus. Tomēr pavisam godīgi būtu teikt, ka pokers ir daļēji loterija, jo tā ir kāršu spēle līdzīgi kā zolīte, kurā ir nepieciešama ne tikai veiksme, lai uzvarētu, bet arī prasme apspēlēt savu pretinieku. Lai vai kā, tiem cilvēkiem, kuri ir iecienījusi loterijas un nepavisam nenāk ne prātā piepūlēties domājot, kāršu spēles nederēs.

Latvijā ikdienu aug arī spēļu zāļu skaits, jo bieži vien iedzīvotājiem patīk labi pavadīt laiku vakaros nedaudz uzspēlējot azartspēles. Jocīgi ir tas, ka pie gandrīz katras spēļu zāles, būs arī lombards, kas strādā 24/7, kas daudziem azartspēļu spēlētājiem liek domāt par šo uzņēmumu kopējo sadarbību.

Latvijas lotto 2014. gadā apgrozīja gandrīz 100 miljonus eiro un no tiem nopelnīja nepilnus trīs miljonus, kas ir rekord liels sasniegums Latvijas loteriju vēsturē. Takā šajā nozarē mēs diezgan strauji attīstāmies un nu jau spējam konkurēt arī Eiropas azartspēļu tirgū.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: