Ferratum.lv kredītlimits īsumā

Tas ir aizdevuma veids, kas ir darbojas gandrīz kā banku kredītkartes, bet tomēr efektīvāk. Kredītlimitam ir pāris priekšrocības, kas varētu pat Jūs izbrīnīt.

Pirmo reizi aizņemoties, maksimālā summa, ko var piešķirt Ferratum bank ir 800 eiro, bet atkārtoti kredītlimita summa var palielināties līdz 1200 eiro. Tas viss pie Ferratum bank aizdevēja ar skaidri definētiem noteikumiem.

Jums jāveic kredīta atmaksa saskaņā ar aizdevēja izsniegtu rēķinu. Katru mēnesi tiek izrakstīts rēķins vismaz minimālā mēneša maksājuma apmērā, kurā iekļauti neatmaksāti kredīta vai procentu maksājumu. Rēķins tiek nosūtīts Jums elektroniski vai pa pastu – pēc Jūsu izvēles. Elektroniskie rēķini ir derīgi bez paraksta. Maksājums tiek veikts un par tādu uzskatīts tajā pašā dienā, kad Jūs ieskaitāt summu kredītdevēja kontā.

Vai var atmaksāt summu arī ātrāk?

Ja esat laimējis kādu naudas summu loterijā vai vienkārši ir pavērsusies iespēja atmaksāt aizņemto summu, Jūs droši varat samaksāt iepriekš vajadzīgo naudas daudzumu. Iespējami divi varianti – atmaksāt pilnu aizdevuma summu vai atmaksāt minimālo maksājumu pirms dotā termiņa. Tas ne vien likvidē jebkādas bažas par nesamaksātiem rēķiniem, bet arī samazina arī Jūsu kredītu summu. Procentu likme tiek aprēķināta tikai par izmantotajām aizdevuma dienām.

Ja rēķinā tiek uzrādītas divas summas, nesabīstieties. Viena no tām ir kopējā summa atmaksai, kas norāda parādsaistību apmēru rēķina saņemšanas brīdī. Tai ir informatīvs raksturs, lai Jūs tiktu informēts un varētu sekot līdzi kopējai parādsaistību summai. Nākamie cipari apzīmē minimālo summu atmaksai – norāda obligāto veicamo minimālo maksājumu par attiecīgo mēnesi. Jūs varat arī samaksāt lielāku summu par minimālo maksājumu. Vienlaicīgi Jūs arī samazināsiet kopējo parādsaistību apmēru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: