Garderobes maiņa

Gada laiku maiņa saka, ka laiks mainīt drēbes no siltajām uz plānajām un otrādāk. Gadalaiks ko saucam par pavasari, liek ne tikai dabai mainīties, krāsoties un gaišākai kļūt, bet arī mums. Mēs katru dienu izskatāmies labi, par to nav šaubu, jo mīlam sevi, bet pavasaris… viens traks gadalaiks. Gribas to, gribas šo un nedaudz trakulīgāk kā ierasts. Matu krāsas un griezuma maiņa sev kļūst aktuāla, bet drēbes varbūt nedaudz košāk, vai varbūt pat daudz košāk. Ko darīt, ja gribas nomainīt visu savu garderobi, bet tas nebūs lēti. Kā ietaupīt?

Diez vai regulāri vēlaties iegriezties lietoto apģērbu veikalā. Patīkamāk protams ir lēnām izstaigāt un iepirkties tirdzniecības centros. Ir vērojama tendence – atveras jauni lietoto apģērbu veikali. Gan tie kas jau pastāv – paplašinās, gan jauni veikalu tīkli. Tātad, tas parāda cik tie ir pieprasīti mūsu valstī. Lielākā valsts iedzīvotāju daļa tātad izvēlas šos veikalus. Nē, tiem nav nekādas vainas, bet ja valstī būtu cilvēciska minimālā alga cilvēkiem nebūtu nepieciešami šāda veida veikalu tīkli. Kā arī minimālai algai ir jābūt tik cik valsts viņu pati definējusi, nevis no tās atvilkt vēl nodokļus. Saliekot šo visu kopā, kur Latvijas iedzīvotājam iepirkt jaunu pavasara garderobi?

Lietoto apģērbu veikaliem ir pievedumu dienas, par kurām pats veikals informē pircējus. Tajās dienās ir liela iespēja sev tiešām ko atrast. Ļoti iespējams būs jāpacieš cilvēku pūlis, bet… ko tik neizdarīsi, lai tiktu pie kārotās lietas. Tirdzniecības centros un veikalu tīkliem ir akcijas un izpārdošanas. Jāmetas tajās iekšā un jāmeklē sev kaut kas piemērots.

Tiem kam patīk ceļot un tiem kam sanāk iekrāt kaut nedaudz, var doties iepirkties ārpus valsts robežām. Viens variants ir Lielbritānija. Doties uz kādu vidēji lielu pilsētu un pastaigāt pa tiem veikaliem. Ir daudz labu veikalu, kur prece drēbes atadīsiet par nelielām cenām. Ir dzirdēts ka kaimiņiem Lietuvā ir šis tas lētāks.

Ja arī tās naudas nav tik daudz un kaut kas iepatīkas ir jāņem ciet. Pavasaris ir skaists mēnesis un ļausimies tā burvībai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: